Pro Select
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Национален търговски представител - България, Агробизнес (Капково напояване)
Бургас, Видин, Пловдив, София, други в България

Бургас, Видин, Пловдив, София, други в България длъжност на пълно работно време

Водещ международен производител на високотехнологични решения в сферата на напоителните системи търси да назначи:

Национален търговски представител - България
Агробизнес (Капково напояване)

Отговорности

• Представяне и въвеждане на продуктовата гама в страната
• Привличане на клиенти, работа с дистрибутори
• Комуникация и поддръжка на съществуващи клиенти, реализация на проекти
• Консултиране на клиенти, офериране, подписване на договори
• Анализ на пазарните тенденции
• Представяне на компанията на специализирани изложения
• Изготвяне на отчети към централния офис на фирмата

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит на подобна позиция
• Професионална компетентност и подходящо образование
• Английски език и компютърни умения
• Шофьорска книжка, готовност за пътуване в страната
• Отлични умения за комуникация, презентация и работа в екип
• Организационни умения, опит в провеждане на преговори, бизнес усет, фокус върху клиента, способност за самостоятелна работа

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочна заетост в успешна и стабилна международна фирма
• Професионални обучения и възможности за кариерно развитие
• Служебен автомобил, мобилен телефон и лаптоп
• Атрактивна схема за възнаграждения и бонуси
VCD