Болан България ЕООД
Работници в производство
гр. Ловеч

гр. Ловеч длъжност на пълно работно време

Ние сме частна международна компания специализирана в търговията и производството на домашен текстил. Клиентите на компанията са някои от основните международни вериги в търговията с домашен текстил в Европа. В България компанията стартира своя бизнес през 2011 г. Във връзка разширяване на производството и стартиране на нова производствена линия търсим работници в производство за гр. Ловеч

Отговорности

- Готовност за работа на смени;
- Отговорност към възложените задачи;
- Спазване на утвърдена технология и методика на работа;

Изисквания и необходими умения

- Работата е подходяща както за мъже, така и за жени;
- Прецизност;
- Коректност и отговорност;
- Предишен опит не се изисква;

Ние Ви предлагаме

- Спазване на трудовото законодателство - постоянен трудов договор, при прозрачни условия;
- Социален пакет;
- Осигурен транспорт за гр. Ловеч;
- Осигурено работно облекло;
- Обучение на работното място.

Информация за контакт

Телефон: 0884005284

VCD