Склададжия
гр. Банско
От 500 до 1000 лв.

Склададжия

гр. Банско длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Pulse Gym Shop е най-големият дистрибутор на специализирано фитнес оборудване и аксесоари в България. Компанията е ексклузивен представител за Източна Европа на световноизвестния холдинг CGS, специализиран в дистрибуцията на висококачествено фитнес оборудване по цял свят.

Вносители сме на най-добрите в света брандове във фитнес индустрията – Life Fitness, TechnoGym и Active Gym, като разполагаме и с други марки, които можем да предложим, а над 50% от продуктите на партньорите ни CGS са най-висок клас от типа refurbished*, с гаранция и опция сервизно обслужване.

В портфолиото на компанията заляга изграждането и оборудването, както български, така и чуждестранни бизнес, търговски и жилищни обекти на клиенти от Румъния, Гърция, Сърбия, Македония и други.

Отговорности

Вашата работа се състои в това:

Товаро - разтоварна дейност с налична складова техника - електрокар, стакер, палетна количка;
Участва в ежедневния складов работен процес, при неналичие на курс за/на доставки;
Стриктно спазване на документалните процеси, графици и доставки;
Отговаря за изправното състояние на превозното средство;
Работа със складова програма и приемо-предавателни протоколи, товарителници и ЧМР-та.

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:

Свидетелство за управление на МПС кат.В;
Опит на позиция доставчик/дистрибутор/пласьор/склададжия;
Опит в логистиката е предимство;
Добри комуникационни умения;
Способност за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

Предизвикателството да се развивате в компания с високи стандарти на работа;
Отлични условия на труд;
При необходимост осигурена квартира;
Трудов договор с фирма "ПАЗАР ВИТОША ЕООД".

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
VCD