Маркетинг мениджър
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Pulse Gym Shop е най-големият дистрибутор на специализирано фитнес оборудване и аксесоари в България. Компанията е ексклузивен представител за Източна Европа на световноизвестния холдинг CGS, специализиран в дистрибуцията на висококачествено фитнес оборудване по цял свят.

Вносители сме на най-добрите в света брандове във фитнес индустрията – Life Fitness, TechnoGym и Active Gym, като разполагаме и с други марки, които можем да предложим, а над 50% от продуктите на партньорите ни CGS са най-висок клас от типа refurbished*, с гаранция и опция сервизно обслужване.

В портфолиото на компанията заляга изграждането и оборудването, както български, така и чуждестранни бизнес, търговски и жилищни обекти на клиенти от Румъния, Гърция, Сърбия, Македония и други.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Пускане на рекламни кампании в социални мрежи и Google;
• Ръководене на маркетингов отдел;
• Следене и проучване на пазара в сферата на спорта в интернет и социалните мрежи;
• Да извършва проучвания на конкурентните фирми, свързани с определени рекламни кампании и продукти;
• Работа с подизпълнители за създаване на брошури, тефтери, календари и други видове печатна и дигитална реклама, както и продуктови опаковки;
• Съдействие в организацията на изложения и визията на фирмата в тях;
• Отлично познание възможностите и практическо прилагане и поддръжка на кампании и стратегии с Facebook, Twiter, Instagram, Printerest, YouTube, Tik Tok ;
• Digital Marketing - SEO, Google Adwards и други;
• Фотографски умения.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование е предимство;
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Добро владеене на английски език;
- Стриктно отношение и детайлност към фирмената документация;
- Отлични комуникативни умения и креативно мислене;
- Отговорност, инициативност, организираност и умения за работа в екип;
- Отлична компютърна грамотност - Microsoft Word, Excell, Power Point, ERP

Ние Ви предлагаме

• Работа в динамична и екипна среда;
• Работно време – от 09:00 до 18:00ч. ;
• Пет дневна работна седмица;
• Бързо кариерно развитие;
• Добро и мотивиращо възнаграждение;
• Подписване на договор с фирма Пазар Витоша ЕООД и покриване на осигуровки от фирмата.
• Комуникативна локация - гр. София Младост 4, сграда Ring Tower (до Бизнеспарк София)
VCD