Консултант продажби
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

„Фреш Радио Груп“ менажира четири от най-силните музикални радиостанции на пазара в България. Програмното съдържание на Радио Fresh!, Радио FM+, Z-Rock и Melody се отличава с изключителен професионализъм в музикалната селекция и прецизно поднасяне на информацията от новинарския екип и водещите. Медийната група развива едни от най-силните социални мрежи, дигитални канали и уеб платформи, като до края на 2021-ва година предстои стартиране и на първия радио подкаст за групата.
Във „Фреш Радио Груп“ работят над 50 души, като дружеството се гордее с изключително ниско текучество на кадри, в последните години и високия образователен и професионален ценз на екипа.
Музикалният профил на радиата обхваща интересите на широката аудитория. Radio Fresh! е лидер в CHR селекцията, излъчвайки най-актуалните световни и български хитове. Радио FM+ е първия бранд, наложил визията за модерно и професионално радио звучене в България, марка поставила основите на частния радио бизнес у нас. Z-Rock винаги е в епицентъра на най-горещите рок събития в България и в чужбина и е рок радиото без аналог сред българските радиоформати. С ефирна честота в столицата и във Варна, радио Melody залага на най-доброто и мелодично звучене и богата и разнообразна селекция от най-добрите златни хитове.

Отговорности

- Активно участие в цялостната дейност на търговския отдел;
- Активно работи за разширяване на рекламните продажби към нови групи клиенти;
- Отговаря за привличането на нови клиенти, с цел изпълнение на заложените таргети;
- Осъществява комуникация и провежда срещи с цел ефективни продажби на продуктите от портфолиото на фирмата;
- Отговаря за цялостното реализиране на всяка кампания – контакт с рекламодатели, изготвяне на оферти, сключване на договор, планиране на кампания, плащания на реализирани кампании и изготвяне на отчети;

Изисквания и необходими умения

- Добри комуникативни умения и желание за работа в екип;
- Умения за водене на преговори, установяване и поддържане на бизнес взаимоотношения;
- инициативност и добри организационни умения;
- силно мотивирана личност с желание за развитие в сферата на рекламата.
- Търговски усет и презентационни умения;
- Добри компютърни умения /MS Office/;

Ние Ви предлагаме

- Възможност за работа и натрупване на опит в областта на рекламата и маркетинга в една от трите най- големи радио групи на българския радио пазар;
- Трудов договор, с шест месечен изпитален срок при осем часов работен ден и възнаграждение от 700 лв. основна заплата на месец + хонорар от всяка реализирана сделка;
- Възможност за придобиване на ценни знания и умения в сферата на рекламата и продажбите;
- Работа в динамична среда;
- Допълнителни социални придобивки

Информация за контакт

Телефон: +359887525296

VCD