Оператор Кол Център
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Всичко започна с една идея. Да изградим социално отговорен, високотехнологичен бизнес, основаващ се на доверие и прозрачност, в центъра, на който е индивидуалното отношение и грижа към всеки клиент.

С днешна дата Кеш Кредит е водеща финансова институция, специализирана в областта на микро кредитирането. Благодарение на международно признатия ни иновативен модел, базиран на уникална методика за оценка на кредитния риск успешно развиваме и разширяваме своята дейност на местни и чужди пазари. Ето и някои от успехите, с които се гордеем, през последните години:

- Предоставяме най-бързото в България одобрение на кредит до 6 минути (с възможност и за изцяло автоматичен процес)
- Предлагаме първото в света кандидатстване за кредит през Viber
- Притежаваме уникален метод за кредитиране през информационни терминали (киоски) с едно плъзване на лична карта през четец, без попълване на документи
- Имаме първото интегрирано партньорство с мобилен оператор

Зад всичко това стоят нашите хора, те са ключът към успеха ни, те са нашето бъдеще и вдъхновение. С всяко тяхно усилие правим стъпка напред в стремежа ни да предоставяме на своите клиенти финансови услуги навсякъде и по всяко време.

Ако търсиш кауза, а не просто работа, кандидатствай за позицията Оператор Кол Център.

Отговорности

ТВОЯТА РОЛЯ Е ДА:
- Реализираш изходящи и входящи обаждания към клиенти на компанията с цел отпускане на кредит;
- Приемаш и обработваш входящи обаждания от нови или настоящи клиенти;
- Участваш в рекламни инициативи и промотиране на продукти на компанията;
- Подпомагаш директните продажби на финансовите ни продукти по телефона;
- Съдействаш на служители на партньори, като оказваш помощ по техническия и търговски процес;
- Отговаряш на запитвания, свързани с продукта, услугата, дейността на компанията ни.

Изисквания и необходими умения

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ТЕБ:
- Средно образование. Висше образование се счита за предимство
- Компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения и ориентация към клиента;
- Добри търговски умения;
- Умения за разрешаване на проблеми и проактивно мислене;
- Опит в областта на телемаркетинга се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

НИЕ ЩЕ ТЕ ПОДКРЕПИМ С:
- Работа в млад и динамичен екип;
- Прекрасна атмосфера за работа;
- Корпоративни обучения;
- Възнаграждение, на което можеш да влияеш;
- Пакет социални придобивки
- Допълнително здравно осигуряване;
- Политика за успешно родителство;
- Здравословна програма и много други придобивки.

Ако ти се струва интересно и мислиш, че Кеш Кредит е твоето ново начало, можеш да изпратиш своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.
Очакваме те!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0885069201

VCD