Хотелско Мениджърска Компания ЕООД
Служител поддръжка хотел
кк Златни пясъци
От 500 до 1000 лв.

кк Златни пясъци длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Търсите ли динамична среда за работа, в която да докажете своите умения, знания и потенциал?
Желаете ли да сте част от семейството на Грифид Хотели и да дадете своя принос, за да организираме една незабравима почивка за нашите гости?

Заповядайте!
Грифид Хотели е престижна българска хотелска верига, носител на множество национални и международни отличия за качество и обслужване. Грифид Хотели е собственик и управлява седем 4-звездни хотела в кк Златни пясъци: Арабела, Болеро, Вистамар, Метропол, Фореста, Енканто и Мареа. Хотелите работят по схемата Ultra All inclusive.

Отговорности

Описание на длъжността:
- Поддържа инсталации, съоръжения и оборудване в хотела;
- Извършва профилактика и ремонт на съоръженията;
- Отстранява възникнали аварии;
- В процеса на работа и при възникнала необходимост извършва ремонтно-възстановителни работи;
- Безсрочен трудов договор;
- фирма: ХОТЕЛСКО МЕНИДЖЪРСКА КОМПАНИЯ ЕООД

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- Профил електротехника или ВиК;
- Адаптивност и способност за работа в екип;
- Образование и опит по специалността в хотелски комплекс/кораб е предимство.

Ние Ви предлагаме

Ако се присъедините към нашия екип ние ще Ви предложим:
-Целогодишна работа;
- Трудово възнаграждение обвързано с натовареността и резултатите от работата;
- Осигурен безплатен транспорт до работното място;
- Възможности за развитие в рамките на компанията;

Информация за контакт

Телефон: 0885750032

VCD