Продавач - консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Познаване на асортимента от предлаганите артикули в магазина
- Работа с клиенти
- Товаро-разтоварителни дейности на стоки до 25 кг.
- Изготвяне на справки, сторниране на документи, касови операции
- Изготвяне на заявки, водене на клиенти и доставчици
- Материална отговорност

Изисквания и необходими умения

- Поне 2 години стаж в склад за ВиК, строителни материали, железария или практика в строително-ремонтни дейности
-Отговорно отношение и лична организация
- Компютърна грамотност
- Комуникативни умения
- Търговски усет
- Внимателно, коректно и отзивчиво обслужване на клиентите в търговския обект
- Информиране и консултиране на клиентите за характеристиките на стоките
- Подържане на търговския вид и хигиената в магазина
- За предимство се счита шофьорска книжка категория (В) за лекотоварен бус се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

- Работа в утвърдена от над 30 години на пазара стабилна фирма
- Добра работна атмосфера
- Осигуряване на квартира
- Обучение за работа със складов софтуер и познаване характеристиките на предлаганите стоки
- Работно време по предварително изработен график
- Редовно изплащане на възнаграждението

Информация за контакт

Телефон: 0896860641

VCD