Шофьор доставчик
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е водеща фирма на българския пазар в областта на пожарната и аварийна безопасност. Във връзка с увеличаване обема на работа, фирмата иска да назначи Шофьор доставчик, който да допълни екипа на компанията.

Отговорности

- Обслужване на обекти със служебен лекотоварен автомобил;
- Вземане и връщане на пожарна техника /до 15кг./ за сервиз;
- Ежедневен контакт с клиенти на фирмата;
- Работа с приемо-предавателни протоколи.

Изисквания и необходими умения

- Активен шофьор;
- Умение за самостоятелна работа;
- Отговорност и дисциплинираност.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Работна седмица от понеделник до петък (8:30-17:30);
- Регламентирани почивки;
- Вода и кафе по време на работа;
- Служебно облекло, автомобил и мобилен телефон;
- Коректни трудови отношения;
- Възможност за работа в компания, в която няма голямо текучество на кадри.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

VCD