Персонал БГ1 ООД/ Голдхерц
Болногледачка за Германия
36358 Хербщайн, Германия
От 2000 до 3000 лв.

36358 Хербщайн, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

От 01.12.2021г. търсим жена за обгрижване на следния случай: жена на 85 години и тежаща 104 кг. Тя страда от сърдечна недостатъчност, диабет и е физически немощна поради възрастта си. Нуждае се от помощ при ставане, обличане и поддържане на личната ѝ хигиена. Подвижна е с ролатор. Възрастната жена е напълно инконтинентна, на памперси е и много рядко може да има нощно ставане.Цялостно поддържане на домакинството. Пазарува се пеша или от семейството.
Госпожата живее сама в еднофамилна къща в 36358 Хербщайн, на 15 км западно от Фулда. За болногледачката, която трябва да владее немски език на комуникативно ( A2) ниво и да е непушачка, е осигурена е самостоятелна стая с интернет . Заплата 1400 евро. Коледен бонус.
Начална дата 01.12.2021г., тримесечен турнус.
За информация звънете на 0876 969609 или ни пишете на office@goldherz.eu

Отговорности

Обгрижване на жената, както и поддържане на домакинството ѝ.

Изисквания и необходими умения

Средни познания по немски език,опит в обгрижването на възрастни и болни хора.

Ние Ви предлагаме

Гарантирано високо заплащане, коледен бонус.

Информация за контакт

Телефон: 0876 96 96 09

VCD