Монтажници на врати с опит
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме фирма, занимаваща се с продажба, доставка и монтаж на интериорни, входни и метални врати.
В сферата сме отдавна.

Отговорности

Товарене на вратите от складове, доставката им до обект и монтаж. Понякога се качват без асансьор, както и се демонтират стари врати.

Поддържат чистота на адресите, любезно отношение към клиентите - това е топ отговорност в нашата работа, с клиенти не се влиза в пререкания и конфликти, както и в излишни разговори.

Оставят чист обект и доволни клиенти.

От особена важност е монтажът да се извършва на високо ниво и да не се налагат допълнителни посещения по обектите за отстраняване на проблеми, които е можело да се предвидят в деня на монтажа.

Изисквания и необходими умения

Абсолютно задължително е кандидатите да умеят да работят с циркуляр и да имат опит с рязане на врати и первази.
Шофьорската книжка и стаж в монтирането на входни и интериорни врати също са задължителни.
Моля с нас да НЕ се свързват хора без опит в сферата на монтажи на входни, метални и интериорни врати, независимо от другите им технически заложби и качества - търсим само и единствено хора с опит. Нека не си губим взаимно времето.
За подробности тел. 0877770224, Тодор Каменов.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме приятелска среда, гъвкаво работно време и добро заплащане всеки ден или веднъж седмично, според желанието на кандидатът. Обикновено се работи между 9 ч и 17,30 ч - 18,00 ч. Петдневна работна седмица, събота и неделя се почива.

Информация за контакт

Телефон: 0877770224

VCD