Artifex-Personaldienstleistungen GmbH&Co.KG
Физиотерапевт (м/ж) за работа в кабинети и рехабилитационни клиники в Германия
Other Abroad
full-time

Other Abroad full-time

About us

Artifex е млада, иновативна фирма за набиране на персонал в Регенсбург- Байерн, градът, който е с най-високото икономическо развитие в Германия.
Клиентите, с които работим са Домове за стари хора и болници със спешна нужда от персонал. Ние набираме квалифицирани специалисти от Европейските страни, осигуряваме им работа и се грижим за тях. Без комисионна!!!
Специализирани в наемането и отдаването на работници в следните сфери:
Социални асистенти-ки; Помощници за отглеждане на стари /болни хора/ и
Медицински сестри със завършено образование.

Responsibilities

Описание на задълженията

- рехабилитация след заболяване или операция

- терапии -
физиотерапия, масажи и лимфен дренаж - според Вашите квалификации

- водене на документация за определеният лечебен процес

- прилагане и насочване на индивидуалните физиотерапевтични процедури

- Групови терапии, като дихателна гимнастика, талк училище, специални тренировки за
гръб, фитнес, PMR масажи, BGM, както
лимфен дренаж и други терапии (в зависимост от квалификацията)

- изследване на функционалните нарушения на тялото

- планиране и извършване на терапии

- даване на инструкции за самостоятелни упражнения

- водещи сесии за консултиране

Requirements and necessary skills

Изисквания

завършено професионално обучение като физиотерапевт (м / ж)

мотивация за нови предизвикателства

Ниво на езика Б2 е привилегия

We offer

Директно назначаване в Клиниката по рехабилитация само с езиково ниво B2, безсрочно, със стартова месечна заплата от 2800 € плюс добавки
Допълнително лице за контакт на Вашия майчин език
При необходимост безплатен курс по немски език
Помощ при търсенето на жилище

Допълнителна информация

За по-бърза оценка
на вашите документи, моля, изпратете ни следните данни в допълнение към Вашата
автобиография и кандидатурата:

Имате
ли завършено образование по тази професия?

От
кога желаете да започнете работа?

Какво е нивото на немският Ви език?

Skype: artifex-personal.shenay.salieva

Viber: 0049 1630181145

Tel.: +49941/600 111 13

Fax: +49941/600 111 11

Contact Information

Phone: 0941 6001110

VCD