Adecco Bulgaria
Пътуващ Технолог - трикотажни изделия
Дряново

Дряново длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на нашия клиент „Дони Стайл“ ЕООД, водещ производител в модния бранш, предлагащ висококачествено производство на връхни, ежедневни, спортни облекла, бански и бельо под търговски марки на водещи европейски и световни модни марки, търсим да назначим Пътуващ Технолог – трикотажни изделия

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Отговорности

• Контролира качество във фирми подизпълнители;
• Информира прекия си ръководител как върви производствения процес във фирмите, които контролира;
• Изработва технологии за произвежданите модели;
• Подава инструкции към колегите си в какъв вид трябва да бъде подготвена скроената продукция за изпращане към външната фирма подизпълнител;
• Участва в изработката на мострени колекции.

Изисквания и необходими умения

• Опит на такава позиция – минимум 2 години;
• Предходен опит в производството на суитчери, тениски, поло блузи – предимство;
• Организираност и поставяне на приоритети;
• Прецизност, концентрация и внимание към детайлите;
• Компютърни умения - работа с Word и Excel – препоръчително;
• Бърза и адекватна реакция в различни ситуации;
• Активен шофьор;
• Желание и възможност за чести пътувания, извън работното място.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за работа в доказала се модна компания;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Атрактивно възнаграждение и бонусна схема;
• Служебен автомобил;
• Възможност за покриване на квартира и пътни разходи, ако местоживеенето на кандидата е извън района.

Информация за контакт

Телефон: 0884296041

VCD