Офис асистент
Благоевград
От 500 до 1000 лв.

Благоевград длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Търсим да назначим офис асистент/ка за работа свързана с подбор на персонал, обработка и съхранение на информация и документация, счетоводна дейност. Кандидатите трябва да имат опит в общуването с клиенти и работници, комуникативни, с възможности за взимане на бързи и правилни решения под стрес.

Отговорности

Стриктно изпълняване на служебните отговорности и ангажименти качествено и в срок. Желание за обучение и професионално развитие. Отговорно отношение и спазване на вътрешния ред на фирмата, етично поведение.

Изисквания и необходими умения

Минимум средно икономическо образование, отлично боравене с Excel, Word, електронна поща. Работата не е подходяща за студенти. Кандидатите да са с постоянен адрес в гр. Благоевград.
CV европейски формат и мотивационно писмо се изпращат чрез бутона Кандидатстване.
Комуникация по мейл не се извършва, ще се свържем само с одобрените кандидати!

Ние Ви предлагаме

Работа в комфортна среда, работно време и отпуски спрямо КТ.
VCD Banner
JobTiger Banner