Сътрудник прием на стока
гр. София
От 500 до 1000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

В продължение на 15 години изградихме верига магазини Alcohol & Tabakoff. Създадохме 38 търговски обекта, поддържаме стандарт и професионални отношения с франчайз партньори и екип от над 200 човека. Обръщаме специално внимание на нуждите на нашите служителите и вярваме, че положителната и мотивираща работна среда повишава устойчивостта на Компанията! Целите ни – продължаваме напред, подобрихме условията си на труд и търсим точно теб!

Отговорности

Вашите задължения:
• Стриктна проверка на стоката, която пристига в магазина
• Подреждане и зареждане на търговския обект
• Подреждане по срок на годност
• Почистване на работното място

Изисквания и необходими умения

От теб очакваме:
• Да си динамичен и общителен и да проявяваш инициативност
• Да имаш позитивна нагласа
• Да можеш да работиш както в екип, така и самостоятелно
• Да си енергичен и организиран

Ние Ви предлагаме

Колко важно за теб е:
• Сигурно възнаграждение
• Бонус за лоялност
• Платено обучение в реална работна среда
• Работа от понеделник до петък – 09:00-18:00ч.
• Екипни игри и награди
• Мултиспорт карта с достъп до 1100 спортни и релакс обекта
• Лоялно отношение
• Коректни трудови взаимоотношения
• Дългосрочна заетост

Информация за контакт

Телефон: 0894543254

VCD Banner
JobTiger Banner