Управител хотел
кк Златни пясъци
От 1500 до 2000 лв.

кк Златни пясъци длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Хотел Парадайс Грийн Парк*** намиращ се в к.к. Златни пясъци търси Управител хотел.

Хотелът е три звезден апартаментен, луксозен, туристически комплекс, разположен в западната част на курорт Златни пясъци сред тиха и красива гора. Хотелският комплекс е с капацитет 300 човека, разполага с басейн и ресторант.

Отговорности

Дейността на Управител хотел е свързана със следните задачи и отговорности:

- Организира, контролира и коригира цялостната дейност на Хотела;
- Участва в подбора на служители за Хотела;
- Утвърждава работните графици за работа на персонала в Хотела;
- Проучва рекламациите на клиентите за обслужването в Хотела и работи за повишаване на качеството, на предлаганите услуги;
- Отговаря за опазване имуществото на Хотела;
- Носи отговорност за реда и финансовата дисциплина в Хотела;
- Ръководи и организира своевременното и в необходимото количество доставяне на необходимите материали;
- Отговаря за безопасността на работа, на съоръженията и за противопожарната безопасност в Хотела;
- Провежда рекламна и маркетингова дейност за осигуряване заетостта на Хотела.
- Следи за спазване на стандартите по НАССР/ ХАСЕП система и ISO;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

- Професионален опит: над 3 години трудов стаж по специалността;
- Образование: Висше икономическо с направление туризъм, хотелиерство;
- Свободно владее Английски и Руски език;
- Компютърна грамотност- умение за работа с MS Office, Интернет, Clock Evolution ;
- Добре познава изискванията към обектите за подслон и хранене, тяхното категоризиране и лицензиране в Република България;
- Знае нормативните актове по здравословни и безопасни условия на труд, за противопожарна безопасност, за системите за сигурност, охрана и застраховане в Република България;

Ние Ви предлагаме

- Целогодишна заетост;
- Трудов договор;
- Транспорт от и до Варна или настаняване в самостоятелна стая;
- Изхранване;
- Униформа.
VCD Banner
JobTiger Banner