Кауфланд България ЕООД енд Ко КД
Служители в отдели на пълно и непълно раб.време за новооткриващия се хипермаркет Kaufland,кв.Младост
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Като успешна международна търговска компания, част от групата Schwarz, ние ежедневно преследваме нашата цел: Да превърнем пазаруването на нашите клиенти в невероятно клиентско преживяване. Какво ни отличава? Нашите ценности: резултати, динамика и коректност. Със своята ангажираност, страст и мотивация нашите колеги допринасят изключително за нашия успех. Започни при нас и стани част невероятния ни екип, който всеки ден посреща клиента с усмивка!

Отговорности

- Погрижи се за дейностите, свързани със стоките – изваждането им от склада и тяхното подреждане във филиала
- Подреди рекламните пространства и подсигури правилното етикиране на стоките
- Обслужи нашите клиенти любезно, за да останат доволни от пазаруването
- Подкрепи колегите и в други дейности, свързани със стоките и обслужването на клиентите ни

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование
- Готовност за работа на смени и през уикендите, съобразено с работното време на магазина
- Опит в сферата бихме считали за предимство
- Любезен си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в екип

Ние Ви предлагаме

- Атрактивно трудово възнаграждение в размер на 750/1125/1500 лв. бруто за непълно/пълно работно време от 4/6/8 ч. дневно, 3-месечен изпитателен срок, 21 дни платен годишен отпуск, почивен ден на Коледа (25.12.) и Нова година (1.01)
- Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
- 5 дневна работна седмица на гъвкаво работно време по предварително изготвен график
- Атрактивен социален пакет от придобивки– ежемесечни ваучери за храна на стойност от 80 лв., допълнително здравно застраховане, спортна карта, подаръчни пакети за Коледа, раждане на дете и ученик в семейството, участие в различни фирмени инициативи и събития и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в компанията
VCD Banner
JobTiger Banner