Касиер, обслужващ метаноколонка
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn
 Suitable for refugees

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn  Suitable for refugees

About us

ГАЗТРАНС ООД търси да назначи

Касиер, обслужващ метаноколонка на метанстанция.

Метанстанцията е с непрекъснат режим на работа. На 12 часови дневни и нощни смени по предварително изготвен от Управителя график.

Ако преценяваш себе си като позитивен и отговорен човек, търсещ сигурна работа с ясни правила, то тогава стани един от нашия екип.

Responsibilities

Основни отговорности и задължения:
- вежливо, експедитивно и коректно обслужване на клиентите;
- поддържане на добрия търговски вид и хигиена на работното място;
- предлага активно горива и продукти;

Requirements and necessary skills

Изисквания към кандидатите:
- сериозно отношение към работния процес;
- комуникативност, лоялност, любезност;
- стриктно спазване на вътрешните стандарти и инструкции;

We offer

Ние предлагаме:
- безплатно обучение
- сменен режим на работа – 12-часови дневни и нощни смени
- работата е подходяща за постоянна и за студенти, и за допълнителна
- възможност за развитие
- без забавяне на заплатата

Contact Information

Phone: 0897308777

VCD Banner
JobTiger Banner