Astrea Recruitment
Администратор Човешки Ресурси с отличен английски
София

София длъжност на пълно работно време

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.
За един от нашите клиенти търсим енергичен и екстровертен кандидат, който да заеме позицията Администратор човешки ресурси.

Отговорности

Задължения и отговорности:
- Изготвяне на документи за сключване, изменение и прекратяване на трудово и извън трудово правоотношение;
- Създавaне и поддържане на досиета на служителите в система за човешки ресурси;
- Предоставяне на административен съпорт на служителите и отговаряне на запитвания;
- Администриране на документи за болнични, отпуски;
- Организация на процесът по релокация за бъдещи служители;
- Управлeние на изпитателния процес на компанията, като гарантирате, че
процесите са завършени навреме и системата е актуализирана съответно.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- 1-2 години опит на подобна позиция в сферата на човешките ресурси;
- Отлично владеене на английски език (C1 ниво)
- Опит в изграждане на отношения и отлични комуникативни умения;
- Добри познания по Microsoft офис пакет – MS Word, Excel, Powerpoint;
- Организационни умения и възможност за работа в екип;
- Познания по кодекса на труда и българската правно-трудова система.

Ние Ви предлагаме

Нашия клиент предлага:
- Отлично възнаграждение;
- 25 дни платен годишен отпуск;
- Допълнителни социални придобивки;
- Възможност за развитие;
- Динамична и приятелски настроена работна среда.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата SHL_ADMI).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Информация за контакт

Телефон: 0885 865 066

VCD Banner
JobTiger Banner