Мениджър продажби
Варна
стаж на пълно работно време
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна стаж на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Фирмата - дистрибутор на строителни материали търси да назначи мениджър продажби.

Отговорности

- създаване на клиентска база (търговия на дребно, търговска мрежа, строителни обекти)
- проучване на нуждите на клиентите
- анализ на пазара и ценова политика на конкурентите
- изпълнение на плана за продажби

Изисквания и необходими умения

- опит на пазара на строителни материали в България
- говорим български и руски език
- личен автомобил, шофьорска книжка и шофьорски опит
- инициативност и готовност да се развива

Ние Ви предлагаме

- 80% от работното време - посещения на строителни фирми и борси в цяла България,
20% от работното време - офис
- работен график пон-пет, графикът може да се коригира
- условия на плащане: заплата + процент от продажбите
- възможност за увеличаване на заплатата за добри резултати
- работа във фирмата, която дава много свобода
- компенсация за гориво + амортизация

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

VCD Banner
JobTiger Banner