Служител склад - редовна смяна
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор. Лиценз № 235/08.02.2018 г.

Поради разширяване дейността на наш корпоративен партньор – международна производствена компания търсим да назначим: Служител склад - редовна смяна

Отговорности

• Участва в приемането на материали в склада;
• Подготвя материали, според подадени клиентски заявки;
• Подпомага движението на материалите в склада (подреждане на стока);
• Работи с транспортни документи и ERP система - при необходимост;

Изисквания и необходими умения

• Средно образование;
• Умение за работа в екип;
• Добра компютърна грамотност – за предимство ще се счита предишен опит със складовa програма;
• Предишен опит на подобна позиция - ще се счита за предимство;
• Свидетелство за управление на електрокар – ще се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

• Отлично възнаграждение и приятна работна атмосфера;
• Гъвкав едносменен режим на работа;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Ваучери за храна 80 лв.;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Допълнителни бонуси от първия месец;

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 591

VCD Banner
JobTiger Banner