Ivet Market Group ltd.
Photo Retoucher
кв. Драгалевци, ул. Околовръстен път 68, Водолей 1
От 1500 до 2000 лв.

кв. Драгалевци, ул. Околовръстен път 68, Водолей 1 длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Онлайн магазин IVET е международна компания с над 10 годишна история оперираща в сферата на интернет търговията с дамски и мъжки дрехи, обувки, аксесоари за дома и подаръци. Към настоящия момент IVET присъства на 10 европейски пазара, а експанзията не спира дотук. Във връзка с разширяване на своята дейност и увеличения обем работа, фирмата търси да назначи

Photo Retoucher с опит в областта на електронната търговия.

Отговорности

* Обработка на продуктова фотография за онлайн магазин в областта на модата;

* Текстуриране на продуктите;

* Ретуширане на текстури и изображения с цел постигане на по-добро качество;

* Сътрудничество както с маркетинговия ни екип, така и с екип от стилисти, фотографи и модели във фирмено фото студио.

Изисквания и необходими умения

* Минимум 2 години опит като Photo Retoucher в областта на електронната търговия;

* Креативност и бързина на изпълнение;

* Точност, способност за спазване на срокове и внимание към детайлите;

* Задълбочени познания за работа с фотообработващи програми (Photoshop, Illustrator, Lightroom);

* Познания за работа с видеообработващ софтуер;

* Базови познания за HTML и CSS (не е задължително, но е предимство);

* Опитът в областта на модата ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

* Динамична позиция с дългосрочни възможности за професионална реализация в една от най-бързо развиващи се онлайн компании в България;

* Възможност за развитие;

* Работа в екип от млади и креативни професионалисти (разполагаме със собствено фотостудио, чиято продукция ще обработвате);

* Периодични бонуси;

* Преференциални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на ivet.bg.

Информация за контакт

Телефон: 0894627534

VCD Banner
JobTiger Banner