Юрисконсулт - застрахователен брокер
София
длъжност на непълно работно време
 Подходяща за бежанци

София длъжност на непълно работно време  Подходяща за бежанци

Длъжността е свързана с дейности по оперативно подпомагане на работата на правния отдел в компанията като допринася за поддържането на добра организация и изпълнение на целите на дружеството да постигне прозрачност, отчетност и сигурност на юридическите процеси.

Отговорности

• Своевременно и надлежно поддържане на документалните регистри на дружеството;
• Администриране на договорите на дружеството;
• Следене за спазването на стандартите на работа по отношение на юридическата дейност на дружеството;
• Следене за спазване на срокове, с които дружеството е обвързано;
• Изготвя пълномощни, проекти на договори, вътрешни корпоративни документи и др.;
• Изготвя проекти на становища до административни органи по жалби и сигнали;
• Следи за законодателни промени и прави проучвания при подготовката на юридически мнения на юристите на компанията.

Изисквания и необходими умения

• Висше юридическо образование;
• Придобита юридическа правоспособност;
• Минимум 2 години опит по специалността – опит в областите застраховане, корпоративно и данъчно право ще се счита за предимство;
• Английски език - писмено и говоримо
• Български език – писмено и говоримо – отлично ниво;
• Руски език се счита за предимство
• Много добра компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип, комуникативност.

Ние Ви предлагаме

-Трудов договор
-Отлично твърдо възнаграждение
-Възможност за личностно и профисионално развитие
-Работа в първокласен офис

Информация за контакт

Телефон: 0897822637

VCD Banner
JobTiger Banner