Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Машинен оператор - редовна смяна
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За своя екип, в момента търсим:

Машинен оператор

Отговорности

Работи в отдел за производство на заготовки на инвестиционни монети;
Пуска в действие и работи на машини за металообработка;
Извършва проверка на обработваните детайли по зададена документация;
Следи за правилното функциониране на поверените му машини;
Изпълнява своевременно поставените му задачи.

Изисквания и необходими умения

Предишен опит като машинен оператор;
Завършено техническо образование е предимство;
Отговорност, сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
Лична мотивация за работа и развитие;
Комуникативност и умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;
Ваучери за храна;
Работа на редовна смяна;
Въвеждащо обучение;
Работно облекло;
Възможност за развитие в една от най-бързо растящите компании в сектора;
Работа в стабилна организация;
Коректност и спазване на договорните условия.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 884870300

VCD Banner
JobTiger Banner