Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Леяр
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Леяр

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За своя екип, в момента търсим:

Леяр

Отговорности

Участва в процесите по отливане и обработка на металите;
Следи за правилното функциониране на съоръженията, с които работи;
Следи и отговаря за качеството на произвежданите детайли;
Изпълнява своевременно поставените му задачи;
Спазва стриктно установения технологичен процес.

Изисквания и необходими умения

Опит на подобна позиция в производствена компания;
Завършено техническо образование;
Сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
Лична мотивация за работа и постигане на резултати;
Желание за развитие в екип.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор и реални осигуровки;
Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;
Ваучери за храна;
Петдневна работна седмица (понеделник-петък);
Редовна смяна;
Работно облекло;
Въвеждащо обучение;
Възможност за развитие в една от най-бързо растящите компании в сектора;
Работа в стабилна организация;
Коректност и спазване на договорните условия.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 884870300

VCD Banner
JobTiger Banner