Tехник
Sofia
full-time
Between 2000 and 3000 bgn

Tехник

Sofia full-time Between 2000 and 3000 bgn

About us

Фирма Спрейтех БГ ООД е специализирана в продажбата на бояджийска техника.

Responsibilities

Основни задължения:
- Монтира, тества, настройва, поддържа, ремонтира и демонстрира машини, съоръжения и оборудване за боядисване;
- Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;
- Осъществява гаранционен и извънгаранционен сервиз на място при клиента и в сервизната база;
- Извършва монтажна дейност и инсталира нови машини/оборудване по проекти за пуск в експлоатация на линии за боядисване;
- Подпомага търговската дейност на фирмата.

Requirements and necessary skills

Основни изисквания:
- Умения по диагностика и отстраняване на проблеми, свързани с механично и хидравлично оборудване;
- Компютърна грамотност - Microsoft Office;
- Познания по английски език и/или немски език - предимство;
- Шофьорска книжка - активен шофьор;
- Отговорност, организираност, коректност.

We offer

Фирмата предлага:
- Трудов договор;
- Месечна заплата: 2,000-2,200 лв/бруто.

Contact Information

Phone: 0886434481

VCD Banner
JobTiger Banner