Настройчик на машини за пластмасови изделия
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

Поради разширяване дейността на наш корпоративен партньор – международна производствена компания търсим да назначим:

Отговорности

• Настройка на машини за екструдиране, шприцоване и миксиране на различни видове полимери;
• Извършва корекции на работните параметри на машините/ матриците, когато е необходимо;
• Проследява ежедневната поддръжка на машините;
• Следи качеството на готовата продукция;

Изисквания и необходими умения

• Средно / Висше техническо образование;
• Опит на сходна длъжност ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност;
• Умение за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

• Конкурентно възнаграждение;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Вътрешнофирмено обучение;
• Осигурен служебен транспорт от гр. Пловдив;
• Ваучери за храна;
• Бонуси;

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 591

VCD Banner
JobTiger Banner