work InTime GmbH
more than 300 служителя Apply See employer
Бояджия на сгради и съоръжения
Other Abroad, Germany
full-time
Above 5000 bgn

Other Abroad, Germany full-time Above 5000 bgn

About us

Нашето представителство търси от името на реномирани основни клиенти бояджия (м/ж) за дългосрочно сътрудничество в рамките на преотстъпването на служители с местоположения в цяла Германия
Кандидатствайте и ще Ви се обадим веднага, за да отговорим на всички въпроси, свързани с работата!
Изпратете ни Вашата кандидатура чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на телефон: 0049 3641 2354 020.

Отговорният служител ще се свърже с Вас възможно най-скоро.
Ще се радваме се на Вашата кандидатура!

Responsibilities

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ

Задачи:
• Разчитане на строителни планове/инструкции и проверка на повърхности за определяне на вида и количеството на необходимата работа.
• Подготовка на обекта, напр. издигане на скеле, поставяне на защитни брезенти и др.
• Подготвяне на стени и други повърхности за боядисване, напр. чрез остъргване, използване на шкурка, отстраняване на стара боя и др.
• Запълване на пукнатините и дупките с подходящ материал (напр. гипс).
• Смесване на бои и други материали за постигане на подходящ цвят или текстура.
• Боядисване на повърхности съгласно указанията с помощта на различни инструменти.
• Лакиране на рамки на врати и прозорци.
• (Опционално) Лепене на релефни тапети и тапети с мотиви.
• Спазване на всички мерки за безопасност.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
• Професионален опит като бояджия
• Отлично познаване на материалите, използвани за боядисване/грундиране, както и техния избор, смесване и прилагане.
• Добри познания за техниките на боядисване за комерсиални цели и в строителния сектор
• Умение за използване на подходящи инструменти.
• Основни математически познания и умения
• Умения за работа по скеле, стълби и др.
• Добросъвестност с високо внимание към детайлите

We offer

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Всички предимства на тарифните споразумения с Федералната асоциация на работодателите и агенциите за подбор на персонал (BAP, преди BZA)
- Заплащане над тарифата
- Надбавки за транспорт
- Доплащане за извънредни часове и за работа в неделни и празнични дни
- Надбавки за почивни дни и Коледа
- Индивидуално обслужване от нашето представителство във Вашия регион

Contact Information

Phone: 004936412354020

VCD Banner
JobTiger Banner