Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист Електротехника
с.Калояново
От 1000 до 1500 лв.

с.Калояново длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал. Притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019г.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, чуждестранна компания за производство на машини от неръждаема стомана, в момента търсим:

Отговорности

Осъществява електротехническата част в производствения процес на продуктите на фирмата по зададена електротехническа документация;
Окабелява и пуска в експлоатация машините, като обезпечава безаварийната им и сигурна работа;
Диагностицира и отстранява възникнали проблеми и аварии на електрооборудването;
Спазва установените технологични процеси и процедури във фирмата;
Изпълнява възложени обоцехови задачи, съобразени с квалификацията му.

Изисквания и необходими умения

Средно или висше електротехническо образование;
Опит в работата с машини е предимство;
Способност за разчитане и за работа с електропланове на машини;
Мотивация за професионално развитие в сферата;
Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор и осигуровки;
Обучение;
Петдневна работна седмица (от понеделник до петък);
Работа на редовна смяна;
Ваучери за храна;
Осигурен транспорт от гр. Пловдив, гр. Карлово и гр. Сопот;
Работа в доказана и развиваща се организация;
Коректност и спазване на договорените условия.

Информация за контакт

Телефон: +3598822977108

VCD Banner
JobTiger Banner