Линднер България ЕООД
Офис Асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.
Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.
Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
За офиса в гр. София търсим отговорен и мотивиран колега/колежка за следната работна позиция:

ОФИС АСИСТЕНТ(М/Ж)

Отговорности

Основни отговорности:

• Приема, регистрира, насочва, класира и систематизира фирмена кореспонденция;
• Отговаря на телефонни и електронни запитвания;
• Установява контакти с клиенти, външни посетители и организира срещи;
• Отговаря за координация на срещи и фирмени събития;
• Насрочва и потвърждава срещи и ангажименти на ръководителя;
• Административна дейност - води регистър за фирмена и търговска кореспонденция;
• Планира и организира служебни пътувания и командировки на екипа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за длъжността:

• Висше инженерно/икономическо образование - Строителен инженер, Строителство на сгради и съоръжения, Бизнес Администрация, Международни икономически отношения и др.;
• Отлично владеене на Английски/Немски език - писмено и говоримо;
• Работен опит - 1 г. в продажби и административни дейности;
• Познаване на пазара на строителни материали и довършителни работи;
• Отлични компютърни познания MS Office;
• Анализиране на информация;
• Добри аналитични умения;
• Много добри организационни умения;
• Комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Професионално развитие;
• Многостранно кариерно развитие;
• Дългосрочна заетост, постоянен трудов договор;
• Работно време: от 08:00 ч. до 17:00 часа;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Информация за контакт

Телефон: 02 489 9200

VCD Banner
JobTiger Banner