Администратор/ка
к.к. Слънчев Бряг
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

к.к. Слънчев Бряг длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Хотел “Lotus” се намира в южната част на к.к. Слънчев Бряг, на метри от плажната ивица. Хотелът разполага с 33 стаи и е многократно награждаван с отлична оценка от “Traveller Review Award” на Booking.com.
Във връзка с началото на сезон 2022, хотел “Lotus” търси да назначи опитен и мотивиран професионалист на позиция Администратор/ка.

Отговорности

1. Посреща и регистрира гостите на хотела, обработва документите по настаняването;
2. Грижи се за гостите, приема заявки и предоставя информация за предлаганите услуги в хотела както и в к.к. Слънчев бряг;
3. Проявява внимание и максимална загриженост към гостите на хотела чрез учтиво и прецизно обслужване;

Изисквания и необходими умения

1. Английски език;
2. Втори чужд език ще се счита за предимство;
3. Компютърна грамотност;
4. Работа с програми за хотелски мениджмънт ще се счита за предимство;
5. Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност, прецизност, вежливо и търговско ориентирано поведение към клиентите.
6.Предишен опит също се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Отлични условия за работа;
- Конкурентно възнаграждение;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Осигурено униформено облекло;
- Пълен социален пакет- транспорт или квартира, осигурено изхранване.

Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
VCD Banner
JobTiger Banner