Складов работник
София
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Concord Sale е голяма международна компания. Предлагаме да станете част от нашия екип на длъжност складов работник

Отговорности

- Приемане и подреждане на стока в мястото за съхранение
- Работа със стокова документация
- Изпращане на стока по маршрути
- Предварителна подготовка на стоката
- Бракуване на изделия
- Работа с CRM и Google Таблици

Изисквания и необходими умения

- Обща компютърна грамотност, познаване на компютърни програми: Word, Excel.
- Физическа издръжливост, готовност за физическо натоварване
- Внимателност, устойчивост на стрес, честност и порядъчност

Ние Ви предлагаме

- Работа в голяма международна компания
- Работен график от 9:00 до 18:00, 5/2 - плаващи почивни дни
- Извънредният труд се заплаща
- Платено такси при късно товарене/разтоварване
- Заплата 1500 лв нето

Информация за контакт

Телефон: 380961780750

VCD Banner
JobTiger Banner