Линднер България ЕООД
50 - 300 служителя Apply See employer
Офис Мениджър с немски език
София
full-time

София full-time

About us

Lindner Group е глобално активна строителна компания с повече от 30 дъщерни фирми и над 7500 служители, водеща в разработване, производство и монтаж на продукти за сухо строителство, интериорен дизайн, както и в комплексното изпълнение на сгради и съоръжения.

Линднер България ЕООД предлага пълна инженерингова услуга в строителния процес от проектиране до цялостно изграждане на строителни обекти или изпълнение на отделни фази от строителството.

Устойчивото развитие на бизнеса ни върви ръка за ръка с развитието на екипа ни.
Търсим отговорен и мотивиран колега/колежка за следната работна позиция:

Офис Мениджър(м/ж)

Responsibilities

Основни отговорности:

• Отговаря за приемане, регистриране, насочване, класиране и систематизиране на фирмена кореспонденция;
• Администрира и води регистър за фирмена, търговска кореспонденция;
• Изготвя фирмени документи - договори, анекси, заповеди за командироване и други;
• Установява контакти с клиенти, организира срещи и открива възможности за предлагане на продукти на фирмата;
• Отговаря за координация на срещи и фирмени събития;
• Извършва преводи - писмено и устно;
• Административна дейност - води регистър за фирмена и търговска кореспонденция;
• Планира и организира служебни пътувания на екипа.

Requirements and necessary skills

Изисквания за длъжността:

• Висше инженерно и/или икономическо образование - Строителен инженер, Строителство на сгради и съоръжения, Бизнес Администрация, Бизнес икономика и други;
• Отлично владеене на Английски/Немски език - писмено и говоримо;
• Работен опит: 1 - 2 г. в изпълнението на административни дейности;
• Познаване на пазара на строителни материали ще бъде предимство;
• Отлични компютърни познания MS Office;
• Организационни умения;
• Комуникативност.

We offer

Ние Ви предлагаме:

• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Работа във високо професионална, етична и приятелска работна атмосфера;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Професионално развитие;
• Многостранно кариерно развитие;
• Дългосрочна заетост, постоянен трудов договор;
• Работно време: от 08:00 ч. до 17:00 часа;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.

Работно място: офис, гр. София

Начин на кандидатстване:
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо на английски или немски език, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.

Всички документи ще бъдат обработвани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Contact Information

Phone: 02 489 9200

VCD Banner
JobTiger Banner