Технически секретар към инвеститорски контрол
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

„Евро Инвестмънт Холдинг“ АД търси технически секретар за свой инвестиционен проект в град София!

Отговорности

Обработва документите за количеството извършени СМР и ремонтни дейности;
Обобщава КСС и междинни плащания;
Набира оферти за СМР и СРР;
Изготвя доклади и становища за горе изброените дейности;
Писмена и устна комуникация с участниците в реализацията на строително-инвестиционния процес и административните органи.

Изисквания и необходими умения

Умения за работа с Office- пакет и със специфични програмни продукти (CAD);
Владеене на английски език, писмено и говоримо;
Средно или висше техническо образование в областта на архитектура, строителство и геодезията;
Добро познаване на нормативната уредба на строително-инвестиционния процес, ЗУТ и наредбите към него;
Опит на подобна позиция;

Ние Ви предлагаме

Дългосрочна ангажираност;
Заплащане по споразумение и съгласно законовите изисквания;
Петдневна работна седмица;
Работно време: 09:00 - 17:00 часа.

Информация за контакт

Телефон: +359 894 661 221

VCD Banner
JobTiger Banner