Сътрудник маркетинг и продажби в онлайн магазин на 4 часов работен ден
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.  Подходяща за бежанци

Онлайн магазин в сферата на хранителни добавки търси Сътрудник маркетинг и продажби за офис на 4 часов работен ден.

Отговорности

Вкарване/редактиране на съдържание в магазина (вкл продукти, снимки и описания)
Създаване и насрочване на рекламни кампании в Google, социалните мрежи и email кампании
Оформяне на поръчките през Wordpress и куриерски модули
Подготовка и пакетиране на пратките за взимане от куриер
Приемане на поръчки по телефон

Изисквания и необходими умения

Минимум завършено средно образование
Компютърна грамотност - Windows, Word, Excel
Комуникативни умения за работа с клиенти по телефона
Организираност и способност за работа в динамична среда
Инициативност и желание за кариерно развитие
Ще се счита за основно предимство базови познания по Wordpress, както и опит в рекламиране през Google Ads и/или социалните мрежи

Ние Ви предлагаме

Първоначално обучение и подкрепа
Работа на 4 часов работен ден в офис в центъра
Твърда заплата и последващо бонусно развитие
Възможност за кариерно развитие и работа на пълен даботен ден при интерес
Платен годишен отпуск, както и неплатен такъв още този сезон
VCD Banner
JobTiger Banner