Мениджър за обслужване на клиенти / 5 часа на ден
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

В международна компания се изискват служители на пълно и непълно работно време ( възможно за студенти ). Конкорд Сейл е международна компания с дейност в повече от 7 европейски държави, има повече от 11 подразделения, а мащабът на компанията и системата за подкрепа на служителите предлагат възможности за кариера в различни области.

Отговорности

Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията на нашите клиенти ( продажби по телефона не се извършват )
Консултиране на клиенти
Съдействие при решаване на различни въпроси
Регистриране на информация в базата данни

Изисквания и необходими умения

Готовност за работа в екип
Основни познания в компютърна грамотност
Владеене на български език.
Осъществяване на изходящи повиквания

Ние Ви предлагаме

Заплата 1200 - 1600 лв бонуси и възнаграждения
Офис в центъра на град София
Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера за сметка на фирмата
Възможности за професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: 0877293508

VCD Banner
JobTiger Banner