Настройчик CNC машини
Габрово
От 1000 до 1500 лв.

Габрово длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„ЕС ПИ ОДИТ“ ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.

За наш клиент, официални представители на едни от водещите лидери в производството на металорежещи инструменти, търсим да назначим: НАСТРОЙЧИК CNC МАШИНИ

Отговорности

• Извършвате предварителна подготовка за обработка на детайли на машини с ЦПУ .
• Изработвате програми на ЦПУ машина по зададените изисквания от чертежа.
• Въвеждате корекции, правитте замервания и установявате режимите на обработка.
• Въвеждате готови програми, изработени на CAM софтуер за изработка на съответното изделие, •
• Измервате и настройвате режещите инструменти по Tool лист.
• Контролирате и следите състоянието на режещите инструменти.
• Грижите се за оптималната работа на машината като навреме подсигурява нужните консумативи като охлаждаща течност, смазочни масла и др.
• Поддържа висока хигиена на работното място.
• Спазвате всички условия за безопасен труд на работното място.

Изисквания и необходими умения

• Техническо образование.
• Английски език - работно ниво за разчитане менютата и съобщенията на машините.
• Практически знания и умения в сферата на металообработващите машини.
• Опит като настройчик или оператор на струг/фреза с ЦПУ управление Sinomerik 840 и Fanuc i0 (се счита за предимство).
• Отлично боравене с техническа документация - разчитане на чертежи и технологии.
• Познаване на основните инструменти за металообработка.
• Боравене с САD-CAM системи – (NX ще се счита за предимство).

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и реално осигуряване.
• Бонусна система ,според постигнантите резултати.
• Работа на 3 сменен режим по 8 часа.
• Отлични условия на труд.
• Ясни и точни правила на работа.
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

ЕС ПИ ОДИТ ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009/22.04.2020.

Информация за контакт

Телефон: 0882505017

JobTiger Banner