Монтажник на метални конструкции
София

София длъжност на пълно работно време

Фирма „Етм“ е специализирана в изграждането на метални конструкции с полиуретанови панели подходящи за офиси, производствени предприятия, складове, гаражи и търговски обекти .
Ние сме от малкото на пазара които предлагат на своите клиенти сгобяеми къщи с метална или дървена конструкция.

Отговорности

Мотивиран, самостоятелен и безконфликтен.

Изисквания и необходими умения

• Работа със заваръчно оборудване и ръчни електрически инструменти;
• Заваряване и рязане на елементи, детайли и съоръжения, като спазва установената технология и процедури;
• Извършва шлосерски дейности;
• Извършва монтажи на метални конструкции и сродни на тях;
• Разчита работни чертежи;
• Спазва правилата, гарантиращи сигурност при работа;
• Работа със заваръчно оборудване и ръчни електрически инструменти.
• Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи
• Умения за работа в екип
• Коректност и лоялност към фирмата
• Трудов опит в областта

Ние Ви предлагаме

• Обучение за продуктите и услугите предлагани от фирмата, както и курсове за по-високи квалификации
• Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнатите резултати
• Работа в мотивиран екип и динамична работна среда
• Дългосрочна заетост
• Допълнително оценяване на индивидуалния принос
• Възможност за развитие и професионално усъвършенстване
• Коректно отношение
• Постоянен трудов договор
• Работно облекло

Информация за контакт

Телефон: 0988912073

VCD Banner
JobTiger Banner