Тимбарк България ЕООД
Стажант в отдел Маркетинг
София
стаж на пълно работно време

София стаж на пълно работно време

Искате ли да затвърдите кариерата си това лято? Кандидатствайте днес за платен стаж в Тимбарк България.

Компанията е основана през 2005г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group). Портфолиото на Тимбарк България ЕООД се простира в различни сектори като: сокове, нектари и напитки; минерални и овкусени води; разтворими продукти; бисквити, като водещите марки в продуктовата гама са Queen’s, Nestea, Tedi, Tiger, Ciao, La Festa, Ekland, мин. вода Велинград и други.

СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА 2022

Отдел Маркетинг: гр. София - 1 позиция

Отговорности

При нас ще имаш възможност да участваш в:

• развиване на социалните мрежи на различни брандове на фирмата.
• текущи маркетингови проекти.
• всички дейностти на маркетинг отдела в компанията - един от лидерите в бързообортния сектор в страната.

Изисквания и необходими умения

Кандидатствай при нас ако:

• си студент последна година в специалност – Маркетинг, Реклама, Икономика, Стопанско управление
• имаш силна мотивация за работа и желание за развитие в сферата.
• имаш интерес към индустрията на бързооборотните стоки.
• отлично владееш английски език.
• MS приложенията - Excel, PowerPoint, Word са ти като игра;

Ние Ви предлагаме

• платен стаж за срок от 2 месеца с планиран старт Август 2022
• трудов договор
• вътрешни обучения
• 8-часов работен ден
• ако ти се ходи на почивка в рамките на стажа, можеш да ползваш 5 дни неплатен отпуск

Период на стажа: Август - Септември 2022г.

Местоположение:
Гр. София, Младост 2

ИЗПРАТЕТЕ НИ СВОЯТА АВТОБИОГРАФИЯ И НИ РАЗКАЖЕТЕ КАКВО ВИ МОТИВИРА ДА УЧАСТВАТЕ В ПРОГРАМАТА ДО: 30 ЮНИ 2022

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: 0882 566 055

VCD Banner
JobTiger Banner