Специалист по кредитиране на клиенти
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние сме голяма международна компания, предоставяща телекомуникационни услуги, стабилна работа и професионално развитие на нашите служители. Развиваме се на територията на страните от ОНД и Европа!

Отговорности

Отговорности и задължения:
Разрешава въпроси и казуси относно фактурирането и предоставя допълнителна информация на клиентите;
Изготвя анализи и справки;
Проверка на правилната регистрация на договорите за заем;
Отговори на претензии и оплаквания от банковите и клиенти;
Взаимодействие с банкови мениджъри.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Завършено висше образование в сферата на икономиката и/или финанси и счетоводство;
Опит на подобна позиция в банка или кредитна организация;
Владеене на английски или руски език (предимство) ;
Отлични комуникационни и организационни умения;
Аналитично мислене с фокус към детайла.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
Безсрочен трудов договор;
Много добро възнаграждение;
Безплатни фирмени обучения;
Работа в голяма компания, лидер в своята дейност и млад екип от професионалисти;
Възможност за професионално и личностно развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0877317453

VCD Banner
JobTiger Banner