Иконом за с. Бистрица
с. Бистрица
От 1500 до 2000 лв.

с. Бистрица длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция Пърфект Хаус Кеър е регистрирана под рег. №3107/31.12.2020 за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за територията на България.

Агенция Perfect House Care търси за свой клиент, иконом за Бистрица.

Отговорности

Почистване на фасада, тераси и прозорци на къщата
Почистване на двор и градина целогодишно, зимно време от сняг
Почистване и зареждане на барбекю и камини
Осигуряване техническата поддръжка на дома (съоръжения, техника, осветление и др.)
Пазаруване на храна и консумативи за семейството
Следи за необходимостта и организацията на евентуални ремонтни дейности в имота
Грижи се за 2 бр. домашни любимци - кучета (разхождане, хранене, прегледи при ветеринар)
Посрещане и изпращане на гости при организирани обяд или вечеря
При необходимост подпомага наетия домашен персонал (почистване с прахосмукачка, изтупване на килими и др. необходими дейности)

Изисквания и необходими умения

Образование средно или по-високо
Предишен опит
Шофьорска книжка
Организираност, лоялност, честност и коректност
Познания за съвременна домакинска техника
Нагласа за дългосрочен ангажимент.

Ние Ви предлагаме

Заплащане: 1500лв чисто + бонуси
Трудов договор, 5 дневна работна седмица
Ползване на служебна кола за изпълнение на задълженията или личен автомобил(поемане на разходи)
JobTiger Banner