Складов Работник
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

"Д и Д КОМЕРС ЕНД ДИЛИВЪРИ" ООД е водеща фирма в областта на търговията с бързо оборотни хранителни стоки. Във връзка с разширяване на дейността си и разрастване на екипа, фирмата търси СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ за търговската си база в гр. София, Света Тройца, Ул. Крум Стоянов 2.

Отговорности

Отговорности: Грижи се за движението, подредбата и подготовката на заявки на пакетирани хранителни стоки, собственост на фирмата.

Изисквания и необходими умения

Изисквания: Умения за работа в екип и умения за работа с широка продуктова гама. Инициативни и динамични личности, които имат възможност да работят на смени.

Ние Ви предлагаме

Работно време е на смени от понеделник до петък/съботав в зависимост от смяната.

Първа смяна от 07:00 до 15:00.
Втора смяна от 14:00 до 22:00.
Нощна смяна от 22:00 до 07:00. (БОНУС ЗАПЛАЩАНЕ)
Заплата между 1200 и 1900 лева.

Компанията предлага: Трудов договор. Гарантирано възнаграждение.Стимулиращи бонуси. Работа в развиваща се фирма. Tелефон за контакти и интервю +359885453664.

Информация за контакт

Телефон: +359885453664

JobTiger Banner