Механик, Техническа поддръжка
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

"ЕС ПИ ОДИТ" е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.
За наш клиент, утвърдена производствена компания, извършваме подбор за позицията

Отговорности

- Настройва необходимите параметри за правилната експлоатация на машините( шприц и раздувни машини).
- Поддържа производствения процес на машини и периферното оборудване съгласно технологичния режим.
- Работи по приложени процедури и работни инструкции.
- Следи за правилна и безаварийна работа на линията.

Изисквания и необходими умения

- Образование - средно техническо, висше техническо е предимство.
- Работа в екип и отговорност към работния процес и работното място.

Ние Ви предлагаме

- Много добро възнаграждение спрямо квалификация и опит.
- Социални придобивки
- Работа на 3-сменен режим(8часа) по график.
- Възможност за реализация във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
JobTiger Banner