Оперативен Счетоводител
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с най - перспективните работодатели.

Във връзка с разрастването на дейността на наш клиент – българска счетоводна кантора, търсим квалифициран и мотивиран кандидат, който да заеме позицията на:

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Отговорности

Вашите отговорности:

- Eжедневно обработване на счетоводни документи и осчетоводяване на извършените и получените банкови плащания;
- Изготвяне на декларации и отчети, съгласно действащото данъчно и счетоводно законодателство;
- Изготвяне на статистическите отчети и приключването на съответни отчетни периоди;
- Комуникация с клиенти и инситуции;

Изисквания и необходими умения

Ще се справите успешно на тази позиция, ако притежавате:

- Висше образование – Счетоводство и контрол;
- Минимум 1 години опит като счетоводител;
- Владеене на английски език на средно ниво;
- Отлично владеене на Excel, работа със счетоводни програми;
- Отлични аналитични умения, силно развито внимание към детайлите, умения за екипна работа.

Ние Ви предлагаме

Кандидатствайте при нас и можете да получите:

- Трудов договор, пълни осигуровки и възможност за развитие в успешна компания;
- Конкурентно заплащане, съобразено с уменията и опита на кандидата;
- Сплотен екип и приятелска работна атмосфера;
- Възможност за професионално развитие и израстване.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Информация за контакт

Телефон: +359882 10 85 40

JobTiger Banner