Брокер на недвижими имоти
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме екип от мотивирани млади хора, занимаващи се с недвижими имоти повече от 5 години. За нас работата е призвание и я вършим с удоволствие. Ако и вие сте такъв човек, ще се радваме да се присъедините към нашия екип.

Отговорности

Очакваме отговорно отношение към работата, насоченост към постигане на крайните резултати и сериозно отношение към клиентите на Агенцията.

Изисквания и необходими умения

Приветливост, комуникативност, умения за работа в екип, умения за работа с клиенти, отговорност, лоялност, желание за професионално развитие. За работата е необходимо да работите с MS Office, интернет браузъри, офис приложения за смартфон.

Ние Ви предлагаме

Агенция за недвижими имоти търси брокер, с който да си партнира. Агенцията предлага гъвкаво работно време, самостоятелно планиране и изпълнение на задачите, както и обучение на новонаетите лица, поради което работата е подходяща и за хора, които не са се занимавали с недвижими имоти до този момент. Възнаграждението се определя изцяло от Вашата мотивация за работа и постигнатите резултати.
JobTiger Banner