Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме „ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ“ ЕООД, фирма за подбор на персонал. Представяме на вашето внимание свободна позиция, която наш партньор предлага. Една от известните и големи компании в сферата на хазарта търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента търсят отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията:

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация;
Текущо осчетоводяване на фактури по продажби, доставки, ВОП, износ;
Текущо осчетоводяване на банкови извлечения и касови операции (Авансови отчети), движения на части и ДМА в склада и обектите на фирмата;
Начисляване на данъци по чл. 246 от ЗКПО, чл. 55, 73 от ЗДДФЛ;
Изготвя периодични справки, отчети, декларации, съгласно определените срокове и изисквания;
Участва в месечното и годишното счетоводно приключване, данъчни проверки, одити и инвентаризации;
Изпълняване и на други задачи, възникнали в процеса на работа;
Спазва изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател и клиентите на компанията.

Изисквания и необходими умения

Необходими знания, опит и умения:
Висше икономическо образование - „Счетоводство и контрол”;
Минимум 3 години професионален опит на такава позиция;
Добро познаване на Счетоводното и Данъчното законодателство;
Владеене и работата със Счетоводен софтуер (опит с ERP система Microsoft Dynamics Navision е предимство);
Много добра компютърна грамотност - MS Office (Excel), Електронно банкиране,
Е-mail;
Бързина, прецизност, отговорност и последователност при изпълнение на текущите задачи и спазване на срокове, умения за работа в екип;
Желание за усъвършенстване;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
Комфортна вътрешно-фирмена среда;
Трудов договор с пълни осигурителни вноски;
Дългосрочна реализация;
Мотивиращо възнаграждение;
Работно време - понеделник до петък, от 09.00 до 17.00 ч.

Ако позицията представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.
Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал

Информация за контакт

Телефон: 0895518901

JobTiger Banner