Калина Консулт ЕООД
Продажби на недвижими имоти - Брокер
София град

София град длъжност на пълно работно време

RE/MAX e международна фирма с офиси в над 110 страни и като част от Re/max Premier вие ще имате достъп то клиенти от цял свят и обучение на световно ниво!
Търсим талантливи и мотивирани личности, които да станат част от нашият бързо разрастващ се екип.

Отговорности

• Страст към търговския процес, маркетинг и работата с клиенти
• Създаване и маркетинг на портфолио от имоти в среден и висок сегмент на пазара;
• Организиране на огледи на имоти с клиенти;
• Посредничество и преговори за покупка/продажба на имоти;
• Отговорност за всички стъпки за реализация на всяка сделка;

Изисквания и необходими умения

• Редовен анализ и проучване на пазара;
• Добра компютърна грамотност - MS Office, Internet;
• Умение за работа в екип, желание за динамична работа

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• цялостен търговски процес за оптимални резултати
• стимулираща бонусна система на заплащане
• съвременен сайт и достъп до база данни с клиенти от цял свят
• възможност сами да определяте възнаграждението си – вез ограничение
• предимството да сте част от силно мотивиран екип
• кариерно развитие
• постоянно обучение и надграждане на знанията

Информация за контакт

Телефон: +359888008003

JobTiger Banner