Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Машинен оператор
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се холдинги в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

Поради разширяване на производствената дейност на компанията, търсим машинни оператори, с които да увеличим своя екип.

Отговорности

* Работи в отдел за производство на заготовки на инвестиционни монети;
* Извършва операции на металообработващи машини;
* Следи за правилното функциониране на поверените му машини;
* Изпълнява своевременно поставените му задачи.

Изисквания и необходими умения

* Предишен опит като машинен оператор;
* Завършено средно техническо образование;
* Отговорност, сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
* Лична мотивация за работа и развитие;
* Комуникативност и умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

* Трудов договор и пълни осигуровки;
* Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;
* Въвеждащо обучение;
* Ваучери за храна;
* Работно облекло;
* Редовна смяна;
* Работа в развиваща се компания с високи цели;
* Коректност и спазване на договорните условия.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 0884870300

JobTiger Banner