Маникюрист- педикюрист
Other Abroad
full-time
Between 1500 and 2000 bgn

Other Abroad full-time Between 1500 and 2000 bgn

About us

Описание и изисквания:

Ние от “Меди Найлс“ предлагаме сериозна възможност за работа в чужбина за маникюристи и педикюристи под наем в наши козметични салони в Австрия. Компанията ни разработва салони за маникюр и педикюр в Австрия.

Responsibilities

ОТГОВОРНОСТИ:

- консултиране на клиентите относно извършените услуги и отделяне на специално внимание на всеки клиент
- ориентираност и отговорност
- подреденост, лоялност и усет към чистотата
- тактичност и финес
- спазване на установените правила и работа за добрия имидж на фирмата

Requirements and necessary skills

ИЗИСКВАНИЯ:

- Желание и мотивация за работа в Австрия

- Опит в сферата на педикюр и маникюр е препоръчителен.

- Готовност за изучаване на немски език и терминология, свързана с дейността в салоните

- Дипломи от завършени курсове са предимство, но не необходимо условие

We offer

ПРЕДИМСТВА:

- Възможност да работите за себе си в един от нашите салони в Залцбург или Инсбрук

- Чиста месечна печалба между 1000 и 2000 евро след разходи, след 6 месеца повече.

- Пълно съдействие от наша страна в целия процес на подготовка, заминаване и работа в Австрия

- работа по график
- отлични работни условия

- Първоначално пътуване до Австрия ще бъде на наши разноски
За да кандидатствате, можете да ни изпратите автобиография на български език.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

За повече информация сме на ваше разположение на 27.08.22 online в 10 часа .

Благодарим Ви!
JobTiger Banner