Специалист Спедиция
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Във връзка с разрастване на отдела и дейността си, наш клиент - производствена компания, търси мотивиран специалист за позицията:

Отговорности

Основни отговорности:

Организира, изпълнява и контролира автомобилен, ж.п. и морски превози;
Контактува с транспортни, спедиторски фирми и клиенти;
Договаря цени и условия за осъществяване на международна и вътрешна спедиция, съгласувани с Директор Логистика и Ръководител отдел Спедиция;
Предоставя необходимата информация и оказва съдействие на клиентите и доставчиците на транспорт при възникване на проблеми;
Разрешава казуси, възникнали в процеса на транспортиране на стоките;
Следи и контролира последващите транспортни документи и фактури.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

Трудов стаж – минимум 2 години на подобна позиция;
Писмено и говоримо владеене на английски език - ниво В1;
Образование – висше икономическо образование
Много добри компютърни умения - отлични познания по MS Office;
Умения за работа в динамична среда;

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

Отлично заплащане;
Допълнително здравно осигуряване и социални придобивки;
Сплотен и мотивиран екип;
Възможност за професионално развитие и реализация в една от най-големите български компании.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Информация за контакт

Телефон: +359882 10 85 40

JobTiger Banner